2016-2017

img_1817

De fractie VUUR 2016-2017 heeft bij de verkiezingen van 2016 nogmaals 7 van de 12 zetels in de Universiteitsraad weten te bemachtigen! Dit jaar willen wij ons focussen op drie pijlers: het verbeteren van onderwijskwaliteit, duurzaamheid en diversiteit. Deze drie pijlers nemen wij altijd mee in de projecten die we opzetten. Onze fractie bestaat uit zeven enthousiaste studenten die met verschillende achtergronden hun kijk op het onderwijs delen:

Maurid Darwish(REBO – Economie) – m.darwish@uu.nl
– Jip Den Held (GW – Liberal Arts & Sciences) – j.j.denheld@uu.nl
– Richard Kempen (GW – Geschiedenis) – r.j.r.kempen@uu.nl
– Richard Vink (GW – Filosofie) – r.m.vink@uu.nl
– Peter Nafzger (REBO – USBO) – p.a.m.nafzger@uu.nl
– Maartje Koppelman (BETA – Scheikunde) – m.koppelman@uu.nl
– Anoek Holthuijsen (FSW – Psychologie) – a.l.holthuijsen@uu.nl

Wil je weten waar we nú mee bezig zijn? Lees over onze projectenmail ons en volg ons op Facebook .