Website wordt bijgewerkt!

Website wordt bijgewerkt!

7 april 2019 internationalisering toegankelijkheid 0

 

Eerder dit jaar heeft de website al een nieuwe uitstraling gekregen, maar nu wordt de website ook inhoudelijk nog verder aangepast. Na de bewerkingen is er meer informatie over de organisatie van VUUR beschikbaar en is de informatie over actuele bezigheden van de fractieleden bijgewerkt. Daarnaast is het de bedoeling dat alle nieuwe pagina’s in het Engels beschikbaar zijn. Oude nieuwsberichten worden voor zoveel als mogelijk is vertaald. Met deze bewerkingen willen we we onszelf toegankelijker maken voor (internationale) studenten aan de Universiteit Utrecht. Door de aanpassingen kan het echter voorkomen dat sommige pagina’s momenteel (nog) niet toegankelijk of compleet zijn.

We streven ernaar om de bewerkingen uiterlijk 21 april te hebben voltooid. Voor vragen of suggesties kan contact worden opgenomen met de secretaris van het bestuur.