Christmas goals: Roman Monte

Christmas goals: Roman Monte

14 december 2020 Christmas goals medezeggenschap 0

Christmas goals: Roman Monte

“Het behalen van je studie is zonder corona al een doel op zich. Het wordt er niet makkelijker van als je ook nog online je vakken moet volgen. Ik wil graag dat er de mogelijkheid is voor iedere student om de universiteit op te zoeken om te studeren. Hopelijk kan ik jou zo helpen je doel te behalen”

 

Roman in de universiteitsraad

Roman was er na een jaar faculteitsraad nog niet klaar mee. Nu zit hij namens VUUR in de universiteitsraad. Hij heeft de portefeuilles huisvesting en faciliteiten. Dus als je vragen of ideeën hebt over dingen die met gestapelde stenen of ondersteuning te maken moet je hem maar eens een dm of mailtje sturen.

Slecht internet, te klein bureau met een stoel waar een stapel was op ligt, of feestende huisgenoten. Er is thuis genoeg om afgeleid door te raken. Roman weet dit als geen ander en vindt het super belangrijk dat jij gewoon normaal kunt studeren. Daarom zet Roman zich ervoor in voor dat iedereen een studieplek kan bemachtigen

We zijn bezig met meer plekken voor zelfstudie of om samen te werken. En een beter reserveringssysteem!

Heb je nog tips, vragen of opmerkingen dan kun je natuurlijk mailen naar r.r.monte@uu.nl